Doskonała widoczność podczas treningu i zawodów odgrywa kluczową rolę nie tylko dla bezpieczeństwa, ale też osiągnięć sportowych. Praktyka pokazuje jednak, że widoczność ta często zostaje ograniczona przez parowanie szkieł okularów, a także osadzające się na nich zanieczyszczenia.

Z myślą o pływakach i triathlonistach powstała linia kosmetyków dla sportowców FOGGIES. To proste w użyciu, a przy tym niesamowicie skuteczne chusteczki do okularów pływackich i nie tylko. Wystarczy przetrzeć nimi powierzchnię okularów i odczekać kilka sekund, by móc cieszyć się niczym nieograniczoną widocznością podczas uprawiania sportu! Chusteczki przeciw parowaniu szkieł pozwalają również na błyskawiczne usunięcie gromadzących się na nich osadów i zanieczyszczeń.

Produkty są wielokrotnego użytku (pod warunkiem odpowiedniego przechowywania w szczelnie zamkniętym opakowaniu).

Chusteczki przeciw parowaniu szkieł FOGGIES

FOGGIES Chusteczki Anti Fog zapobiegające parowaniu (6szt)

FOGGIES Chusteczki Anti Fog zapobiegające parowaniu (6szt)
FOGGIES Chusteczki Anti Fog zapobiegające parowaniu (6szt)

Chusteczki przeciw parowaniu FOGGIES zostały stworzone z myślą o soczewkach okularów pływackich, triathlonowych i masek do nurkowania. FOGGIES to wyjątkowe chusteczki, które dodatkowo oczyszczają szkła z osadów pozostawionych przez np. związki miedzi zawarte w wodzie basenowej. Nasze chusteczki sprawią, że poczujesz się bezpiecznie - nigdy więcej nie musisz mieć do czynienia z zaparowanymi goglami!
ZESTAW 6 CHUSTECZEK.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Chusteczki anti fog przeciw parowaniu szkieł FOGGIES

Wyraźne widzenie w okularach nie tylko pomaga podczas codziennych czynności, ale również w sportach, w których ich używanie jest niezbędne, jak chociażby w przypadku pływania. Para wodna może skutecznie zaburzyć widoczność, co powoduje obniżenie jakości widzenia otoczenia i znajdujących się na drodze przeszkód, przez co spada nasza efektywność. Dlatego też warto zastosować chusteczki anti fog przeciw parowaniu szkieł FOGGIES przeznaczone do użytku w okularach ochronnych i sportowych, korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Sprawdzą się zarówno w okularach pływackich, maskach nurkowych, jak i goglach narciarskich oraz okularach do biegania.

Anti fog do okularów pływackich i innych sportowych - oferta

W swoim asortymencie posiadamy niezawodne chusteczki FOGGIES 2w1 anti fog do okularów pływackich, sportowych i innych. Nie tylko zapobiegają parowaniu, ale również skutecznie usuwają tłuszcz czy inne zabrudzenia ze szkieł. Zapobieganie parowaniu ma istotne znaczenie dla pływaków, triathlonistów, rowerzystów oraz narciarzy i snowboardzistów, dla których zachowanie pełnej widoczności jest niezwykle ważne. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty chusteczek przeciw parowaniu szkieł FOGGIES.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl