Doskonała widoczność podczas treningu i zawodów odgrywa kluczową rolę nie tylko dla bezpieczeństwa, ale też osiągnięć sportowych. Praktyka pokazuje jednak, że widoczność ta często zostaje ograniczona przez parowanie szkieł okularów, a także osadzające się na nich zanieczyszczenia.

Z myślą o pływakach i triathlonistach powstała linia kosmetyków dla sportowców FOGGIES. To proste w użyciu, a przy tym niesamowicie skuteczne chusteczki do okularów pływackich i nie tylko. Wystarczy przetrzeć nimi powierzchnię okularów i odczekać kilka sekund, by móc cieszyć się niczym nieograniczoną widocznością podczas uprawiania sportu! Chusteczki przeciw parowaniu szkieł pozwalają również na błyskawiczne usunięcie gromadzących się na nich osadów i zanieczyszczeń.

Produkty są wielokrotnego użytku (pod warunkiem odpowiedniego przechowywania w szczelnie zamkniętym opakowaniu).

Chusteczki przeciw parowaniu szkieł FOGGIES

FOGGIES Chusteczki Anti Fog zapobiegające parowaniu (6szt) FOGGIES Chusteczki Anti Fog zapobiegające parowaniu (6szt)
Producent: FOGGIES
Cena: 34,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Chusteczki anti fog przeciw parowaniu szkieł FOGGIES

Wyraźne widzenie w okularach nie tylko pomaga podczas codziennych czynności, ale również w sportach, w których ich używanie jest niezbędne, jak chociażby w przypadku pływania. Para wodna może skutecznie zaburzyć widoczność, co powoduje obniżenie jakości widzenia otoczenia i znajdujących się na drodze przeszkód, przez co spada nasza efektywność. Dlatego też warto zastosować chusteczki anti fog przeciw parowaniu szkieł FOGGIES przeznaczone do użytku w okularach ochronnych i sportowych, korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Sprawdzą się zarówno w okularach pływackich, maskach nurkowych, jak i goglach narciarskich oraz okularach do biegania.

Anti fog do okularów pływackich i innych sportowych - oferta

W swoim asortymencie posiadamy niezawodne chusteczki FOGGIES 2w1 anti fog do okularów pływackich, sportowych i innych. Nie tylko zapobiegają parowaniu, ale również skutecznie usuwają tłuszcz czy inne zabrudzenia ze szkieł. Zapobieganie parowaniu ma istotne znaczenie dla pływaków, triathlonistów, rowerzystów oraz narciarzy i snowboardzistów, dla których zachowanie pełnej widoczności jest niezwykle ważne. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty chusteczek przeciw parowaniu szkieł FOGGIES.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl