Odpowiednie zadbanie o swoje ciało ma kluczowe znaczenie dla sportowców niezależnie od poziomu zaawansowania. Coraz lepsze wyniki sportowe i skuteczna regeneracja mięśni, zapobieganie skurczom są kluczowe dla utrzymania odpowiedniej rutyny treningowej. Dzięki naturalnym składnikom i skrupulatnie zbadanym formułom naukowym, które odżywiają skórę, włosy i tkankę mięśniową, produkty Surpass-Care zapewniają idealne wsparcie dla stylu życia skoncentrowanego na wzmożonej aktywności fizycznej.

SURPASS Rozgrzewający i Wspierający Regenerację Balsam Dla Sportowców (200ml) SURPASS Rozgrzewający i Wspierający Regenerację Balsam Dla Sportowców (200ml)
Producent: SURPASS-CARE
Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SURPASS Naturalny Krem Zapopiegający Otarciom Chamois Creme (170ml) SURPASS Naturalny Krem Zapopiegający Otarciom Chamois Creme (170ml)
Producent: SURPASS-CARE
Cena: 69,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SURPASS Regeneracyjny Żel Magnezowy Dla Sportowców (200ml) SURPASS Regeneracyjny Żel Magnezowy Dla Sportowców (200ml)
Producent: SURPASS-CARE
Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Sportowe kosmetyki funkcyjne Surpass

Nie trzeba być sportowcem, żeby wiedzieć, jak ciężko dochodzi się do sprawności po kontuzji. Nawet drobne urazy bywają uciążliwe, dlatego trzeba walczyć z ich skutkami. Kosmetyki dla aktywnych to produkty naturalne, dzięki którym mięśnie i stawy szybciej wracają do poprzedniej formy. W ten sposób skraca się przerwa w treningach, a to bardzo istotne dla kogoś, kto ceni aktywność fizyczną. Zbyt długi jej brak powoduje regres kondycji i siły.

Kosmetyki sportowe także dla amatorów

Każdy z nas może nabawić się kontuzji. Do nadwyrężenia mięśni może dojść podczas wielu prac domowych czy wykonywania obowiązków służbowych. Ból mięśni i stawów jest bardzo uciążliwy, utrudnia normalne funkcjonowanie. Warto więc stosować kosmetyki dla aktywnych, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym sportowcem. Ich działanie łagodzi napięcie, czym zmniejsza dyskomfort, a także przyspiesza regenerację poprzez dostarczenie odpowiednich właściwości.

Kosmetyki sportowe zwiększą efektywność ćwiczeń

Szybka regeneracja pozwala szybciej wrócić do treningów po kontuzji. Jednak to niejedyny sposób, w jaki kosmetyki dla aktywnych czynią ćwiczenia lepszymi. Balsam rozgrzewający pobudza mięśnie, które już na początku treningu działają sprawniej, a po treningu zapewnia odprężenie i lepszą regenerację. Preparat z magnezem pozwala natomiast szybciej się zrelaksować i skrócić przerwę między treningami. Kosmetyki sportowe to świetne produkty dla każdego, kto chce osiągnąć lub trwale utrzymać doskonałą formę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl