PRAWIDŁOWA HIGIENA PRZED I PO BASENIEChlor, brom, sole morskie czy mocne słońce - to wszystko są czynniki, które negatywnie wpływają na kondycję naszej skóry oraz naszych włosów, wysuszają je i niszczą, ale jest skuteczny sposób na walkę z tymi negatywnymi skutkami - PRAWIDŁOWA HIGIENA PRZED I PO BASENIE!

Formuła kosmetyków TRISWIM została zaprojektowana tak, by neutralizować chlor, brom, słoną wodę i chemiczny zapach z Twoich włosów i ciała, dzięki aktywnym składnikom likwidującym zanieczyszczenia. Ich naturalne składniki pomagają chronić włosy przed przesuszeniem spowodowanym działaniem chloru, bromu, soli i promieni słonecznych. Znajdujący się w mniejszych ilościach chlor w basenach z wodą ozonowaną, niestety wciąż uszkadza skórę i włosy osób pływających, więc utrzymanie odpowiedniej higieny także w tym przypadku jest priorytetem!

ZESTAW KOSMETYKÓW TRISWIM


PRZED PŁYWANIEM:

  • OBOWIĄZKOWY PRYSZNIC - Zmyj zanieczyszczenia skóry ŻELEM DO CIAŁA TRISWIM, dzięki czemu ograniczysz nadmierne wnikanie chloru podczas pływania.

    Dlaczego to takie ważne?
    Dzięki umytej skórze PRZED pływaniem wspólnie dbamy o czystość wody w basenie!


PO BASENIE, POD PRYSZNICEM:


PO PRYSZNICU:

  • Wytrzyj ręcznikiem włosy i skórę do sucha.
  • W osuszone ciało i twarz wmasuj regenerujący BALSAM TRISWIM

A TERAZ CIESZ SIĘ PŁYWANIEM W PEŁNYM KOMFORCIE I BEZ ZAPACHU CHLORU!


PAMIĘTAJ!


Po aktywności fizycznej zarówno pływając, biegając, ćwicząc czy jeżdżąc na rowerze wydalane są ze skóry sole mineralne wraz elektrolitami pozostawiając na skórze dodatkowo słoną warstwę, którą kosmetyki TRISWIM doskonale ale jednocześnie łagodnie zmywają regulując do prawidłowego pH skóry. Kosmetyki TRISWIM efektywnie odświeżają skórę po każdej aktywności fizycznej dodając energii.

Dzięki bogatej i unikalnej zawartości naturalnych, specjalnie skomponowanych składników, takich jak organiczny Aloes  i w obecności prowitamin, kosmetyki zabezpieczają skórę przed wysuszeniem także w czasie kolejnej kąpieli w basenie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl