Chlor jest wszędzie!

Chlor jest wszędzie!

Chlor jest wszędzie!

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego skóra po długim prysznicu lub kąpieli często bywa swędząca. Wtedy, odrazu sięgasz po balsam nawilżający, ale następnego dnia znowu powtarza się to samo. Powód, dlaczego tak się dzieje, to związek chemiczny zwany chlorem, który jest używany do zwalczania niepożądanych bakterii wodzie kranowej. 

Chlor nie tylko na basenie

Powszechnym błędem jest przekonanie, że chlor znajduje się tylko w basenach. Jednak znajduje się on również w każdej wodzie wodociągowej i pitnej, którą my, ludzie, wchłaniamy, wdychamy i trawimy każdego dnia. Od bardzo dawna Polska polega, na chlorze jako środku odkażającym wodę. Niektóre miasta zwiększają poziom chloru w wodzie aby uniknąć jeszcze bardziej groźnych bakterii jak Escherichia Coli lub choroby pasożytniczej jaką jest Giardiozy. Nawet długi prysznic czy kąpiel mogą w niektórych przypadkach zwiększyć ryzyko narażenia na niepożądany kontakt z chlorem, ponieważ przedostaje się on do organizmu nie tylko przez skórę, ale również przez oczy, nos, uszy, a zwłaszcza przez drogi oddechowe.

Rozwiązanie na suchą skórę

Ponieważ chlor okazał się być głównym winowajcą powikłań skórnych, takich jak swędzenie, suchość, wysypka stworzyliśmy rozwiązanie dla Ciebie! TRISWIM Żel do Ciała nie tylko atakuje i neutralizuje nagromadzony na skórze chlor, ale także nawilża ją mega witaminami, rumiankiem, rukwią wodną i aloesem. Co więcej, TRISWIM Żel do Ciała wykorzystuje witaminę E i prowitaminę B5 jako penetrujący środek nawilżający, który działa bardzo odżywczo, dzięki czemu Twoja skóra jest mocniejsza i zdrowsza. Stosowanie TRISWIM Żel do Ciała to koniec z swędzeniem i suchością skóry. Dla zwiększenia ochrony skóry polecamy po każdej kąpieli stosowanie TRISWIM Balsamu. Jest idealnym produktem do pielęgnacji skóry twarzy podrażnionej działaniem chloru i szkodliwych związków chemicznych czy nawet dotkniętej wysypką. TRISWIM Balsam jest ważnym etapem na drodze do osiągnięcia nawilżonej i zdrowej skóry.TRISWIM Balsam jest wolny od: Parabenów, Parafiny, PEG-ów, DEA, Silikonu, Karbomeru, Formaldehydu i Glutenu.

Pozostańmy zdrowi, wolni od toksyn i młodziej wyglądający!!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl