Połączenie doskonałe czyli w parze zawsze lepiej…

Połączenie doskonałe czyli w parze zawsze lepiej…

TRISWIM linia do włosów i ciała czyli kosmetyki po pływaniu.

Czy zdażyło Ci się czyścić zęby szczoteczką bez pasty albo myć zęby samą pastą bez szczoteczki? Niby czyste i niby odświeżone ale zawsze jakiś dyskomfort pozostaje.Tak samo czują się Twoja skóra i włosy, gdy zostaną oczyszczone żelem do ciała oraz szamponem bez zastosowania balsamu i odżywki. Kosmetyki po pływaniu TRISWIM to dwie linie do włosów i ciała. Każda linia to dwa produkty, które wzajemnie się uzupełniają. Przede wszystkim gdy mówimy o zdrowej i nawilżonej skórze oraz włosach po pływaniu.

Linia do włosów to TRISWIM Szampon. Produkt ten doskonale oczyszcza zarówno skórę głowy jak i włókna włosów ze związków zawartych w wodzie basenowej. Do głównych środków dodawanych do oczyszczania wody basenowej, działających bardzo wysuszająco, zaliczamy chlor jak i brom. TRISWIM Szampon doskonale oczyszcza również soli morskiej po kąpieli w morzu, która tak samo jak woda basenowa bardzo wysusza włosy. Dlatego ważnym uzupełnieniem pielęgnacji włosów po oczyszczeniu szamponem jest zastosowanie regenerującej i odżywczej TRISWIM Odżywki. Zawarte w niej keratyna i proteiny odbudowują włókna włosów. Dzięki temu sprawiają, że stają się zdrowe, miękkie w dotyku i przede wszystkim wzmocnione. Dla zdrowia i piękna włosów bez chloru, soli morskiej i innych związków wysuszających rekomendujemy w pełni uzupełniające się kosmetyki po pływaniu a więc linię do włosów TRISWIM – Szampon oraz Odżywkę.

TRISWIM linia do ciała to gwarancja zdrowej i nawilżonej skóry bez zapachu chloru i bez uczucia wysuszenia.

TRISWIM Żel do ciała oczyszcza i zmywa z ciała chlor, brom, słoną wodę i chemiczny nieprzyjemny zapach. Zawarty w TRISWIM Żelu do ciała ekstrakt z rumianka i naturalny aloes łagodzi suchą skórę po pływaniu. Jednak aby w pełni odbudować skórę po pływaniu jej pielęgnację należy uzupełnić TRISWIM Balsamem. Na bazie naturalnych składników TRISWIM Balsam skutecznie poprawi kondycję skóry. Dodatkowo uzupełni działanie TRISWIM Żelu do ciała łagodząc podrażnienia czy powstałe po słoneczne poparzenia. TRISWIM Balsam doskonale radzi sobie z wysuszającymi chlorem, bromem, słoną wodą oraz słońcem. Połączenie pielęgnacji skóry po pływaniu TRISWIM Balsamem gwarantuje w pełni odbudowaną warstwę lipidową i zregenerowaną skórę.

Po przyjemnej wizycie na basenie, aquaparku czy SPA nie musisz martwić się jak będzie wyglądać Twoja skóra, czy włosy. Linia do ciała i linia do włosów TRISWIM to rekomendowane kosmetyki po pływaniu. Stosując obie linie masz pewność, że każdy z produktów TRISWIM w pełni poprawi kondycję ciała i włosów. Doskonałe połączenie wszystkich czterech kosmetyków TRISWIM to uzupełniająca się na każdym etapie pielęgnacja. TRISWIM to oczyszczona i jednocześnie zregenerowana i odżywiona skóra i włosy po pływaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl