Prawidłowa Higiena Po Basenie od najmłodszych lat

Prawidłowa Higiena Po Basenie od najmłodszych lat

 

„Prawidłowa Higiena Po Basenie” uczy od najmłodszych lat, ale to tylko część edukacji jaką chcemy wam przekazać.

Program cały czas się rozwija. Chcielibyśmy nie tylko uczyć jak radzić sobie z problemami po pływaniu ale również chcielibyśmy komunikować wszystkim korzystającym z basenów jak powinien wyglądać  plan prawidłowej higieny przed wejściem do basenu. Dzięki temu wspólnie zadbamy o czystość wody w basenie, czerpiąc jeszcze większą przyjemność z pływania. Nikt z naszych przyjaciół nie będzie miał wymówek aby odmówić nam wspólnego wypadu na basen.

W taki właśnie sposób program zmienił nazwę na “Prawidłowa Higiena Przed i Po Basenie”, komunikujemy w coraz większej ilości miejsc w Polsce,  Europie, a także w ostatnim czasie na Bliskim Wschodzie!

W trakcie budowy na naszej stronie internetowej jest mapa punktów partnerskich w Polsce (store locator). Jeżeli prowadzisz bądź pracujesz w szkole pływania, na basenie, w aquaparku, hotelu lub w miejscu gdzie nasz program mógłby pomóc, prosimy śmiało się z nami kontaktować na office@sbrsports.eu – a i Twoja pinezka będzie mogła znaleźć się na naszej mapie Polski.

Pamiętaj! Dbając o siebie, dbasz o innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl