Sezon na trenażer i społeczność ZWIFT!

Sezon na trenażer i społeczność ZWIFT!

Witajcie, 

Sezon letni za nami, więc nasze rowery ochoczo wpinamy w trenażery i trzymamy formę przez zimę. W złagodzeniu zimy radzimy sobie wraz z bardzo popularną społecznością ZWIFT, której sami jesteśmy fanami i bierzemy udział w ustawkach rowerowych organizowanych przez różne grupy ale szczególnie przez ZWIFT Polska ZTPL Cycling Club, ubierając charakterystyczną koszulkę z orłem przemierzamy z ekipą trasy ZWIFT jak Watopia, czy inne piękne zakątki świata. 

Cieszy nas fakt, że prace nad naszymi produktami mają odzwierciedlenie w naszym codziennym życiu i po prostu używamy ich wtedy kiedy są nam potrzebne w sporcie, dzięki temu możemy pracować nad nowymi formułami, czy znajdować zastosowanie w różnych okolicznościach i tutaj właśnie dzielimy się z Wami ważnym feedbackiem od użytkowników trenażerów właśnie ze społeczności ZWIFTa. 

Nasz spray TRISLIDE idealnie sprawdził się właśnie jako wsparcie w treningach stacjonarnych! Trening wewnątrz ma to do siebie, że pocimy się jeszcze bardziej, a pozostała sól na skórze podczas treningowej roboty odkłada się i wchodzi w nieprzyjemne tarcie i doprowadza do dyskomfortu, otarć lub zwiększenia temperatury w siodle. Dzięki warstwie ochronnej Twoja pupeczka nie dozna otarć ale i najdłuższy trening będzie absolutnie bardziej komfortowy!

To co jeszcze ważne w związku z przewagą TRISLIDE nad różnymi domowymi rozwiązaniami to jego skład, ponieważ nie jest produktem ropopochodnym, więc nie niszczy wkładek, nie blokuje odzieży oddychającej i nie rozluźnia szwów. 

Wygodna forma sprayu, powoduje, że nie wkładamy dłoni do słoika z kremem co jest nie higieniczne, a puszka pod ciśnieniem powoduje, że TRISLIDE zostanie z Tobą na dłużej w porównaniu do tubek, sztyftów czy słoików z kremem. 

Życzymy Wszystkim miłego sezonu rowerowego w domu i do zobaczenia na ZWIFT ! 

Zespół SBR 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl