DOTACJA UE

SBR SPORTS EUROPE Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Ekspansja firmy SBR Sports na rynki Bliskiego Wschodu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020
Oś Priorytetowa 1 ,,Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie”
Działanie 1.15 ,,Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw”

 

W dniu 9 kwietnia 2018 r. firma SBR SPORTS EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie podpisała umowę o dofinansowanie z Województwem Zachodniopomorskim na realizację projektu projekt pn. „Ekspansja firmy SBR Sports na rynki Bliskiego Wschodu”.

Celem projektu jest wdrożenie strategii ekspansji firmy SBR Sports sp. z o.o. na rynek Bliskiego Wschodu ze szczególnym uwzględnieniem Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Izraela.

W efekcie prowadzonych działań promocyjnych firma będzie w stanie skutecznie rozpocząć sprzedaż swoich produktów nie tylko w krajach, w których odbywać się będę imprezy targowe objęte projektem, ale również w innych krajach Bliskiego Wschodu, takich jak: Katar, Oman, Bahrain i Arabia Saudyjska. Realizacja projektu wpłynie bezpośrednio na potencjał rozwojowy oraz poprawę pozycji konkurencyjnej na rynku krajów Bliskiego Wschodu. 

SBR Sports Europe Sp. z o.o. zyska możliwość dalszego rozwoju na rynku poprzez rozwój sieci dystrybucji oraz wzrost sprzedaży w punktach dystrybucyjnych pozyskanych do współpracy na targach. W efekcie realizacji projektu firma nawiąże również współpracę z regionalnymi partnerami gospodarczymi z branży kosmetycznej. 

Projekt przyczyni się do rozwoju firmy w ramach Inteligentnej Specjalizacje: Produkty inżynierii chemicznej i materiałowej. 

Wartość projektu: 120 150,00 zł

Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej: 98 761,50 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl