Odpowiednie zadbanie o swoje ciało ma kluczowe znaczenie dla sportowców niezależnie od poziomu zaawansowania. Coraz lepsze wyniki sportowe i skuteczna regeneracja mięśni, zapobieganie skurczom są kluczowe dla utrzymania odpowiedniej rutyny treningowej. Dzięki naturalnym składnikom i skrupulatnie zbadanym formułom naukowym, które odżywiają skórę, włosy i tkankę mięśniową, produkty Surpass-Care zapewniają idealne wsparcie dla stylu życia skoncentrowanego na wzmożonej aktywności fizycznej.

SURPASS Regeneracyjny Żel Magnezowy Dla Sportowców (200ml) SURPASS Regeneracyjny Żel Magnezowy Dla Sportowców (200ml)
Producent: SURPASS-CARE
Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SURPASS Rozgrzewający i Wspierający Regenerację Balsam Dla Sportowców (200ml) SURPASS Rozgrzewający i Wspierający Regenerację Balsam Dla Sportowców (200ml)
Producent: SURPASS-CARE
Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Sportowe kosmetyki funkcyjne Surpass

Nie trzeba być sportowcem, żeby wiedzieć, jak ciężko dochodzi się do sprawności po kontuzji. Nawet drobne urazy bywają uciążliwe, dlatego trzeba walczyć z ich skutkami. Kosmetyki dla aktywnych to produkty naturalne, dzięki którym mięśnie i stawy szybciej wracają do poprzedniej formy. W ten sposób skraca się przerwa w treningach, a to bardzo istotne dla kogoś, kto ceni aktywność fizyczną. Zbyt długi jej brak powoduje regres kondycji i siły.

Kosmetyki sportowe także dla amatorów

Każdy z nas może nabawić się kontuzji. Do nadwyrężenia mięśni może dojść podczas wielu prac domowych czy wykonywania obowiązków służbowych. Ból mięśni i stawów jest bardzo uciążliwy, utrudnia normalne funkcjonowanie. Warto więc stosować kosmetyki dla aktywnych, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym sportowcem. Ich działanie łagodzi napięcie, czym zmniejsza dyskomfort, a także przyspiesza regenerację poprzez dostarczenie odpowiednich właściwości.

Kosmetyki sportowe zwiększą efektywność ćwiczeń

Szybka regeneracja pozwala szybciej wrócić do treningów po kontuzji. Jednak to niejedyny sposób, w jaki kosmetyki dla aktywnych czynią ćwiczenia lepszymi. Balsam rozgrzewający pobudza mięśnie, które już na początku treningu działają sprawniej, a po treningu zapewnia odprężenie i lepszą regenerację. Preparat z magnezem pozwala natomiast szybciej się zrelaksować i skrócić przerwę między treningami. Kosmetyki sportowe to świetne produkty dla każdego, kto chce osiągnąć lub trwale utrzymać doskonałą formę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl